Zrób krok do bycia mistrzem z Club C

Co trzeba zrobić, aby stać się mistrzem w danej dziedzinie? Należy przede wszystkim odważyć się zrobić pierwszy krok!
fot.Bartosz Pniewski 6.jpg

Tak też zrobili uczestnicy warsztatów „Zrób krok do bycia mistrzem”, promujących model Club C Reebok Classic.

Krok do mistrzostwa można zrobić tylko w mistrzowskich butach! Przekonali się o tym goście warsztatów „Zrób krok do bycia mistrzem z Club C”, które odbyły się 16 marca w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. W jednym miejscu spotkali się ludzie, którzy zdecydowali się na podjęcie wyzwania i sprawdzenie swoich umiejętności w artystycznych kategoriach. Zdecydowanie - było twórczo!

fot.Bartosz Pniewski 7.jpg
W klimat dążenia do mistrzostwa wprowadziła gości prowadząca – Gabi Drzewiecka. Warsztaty podzielone były na trzy kategorie: moda, fotografia i sztuka. Mistrzowie zainspirowali uczestników do działania.

W strefie fotografii – prowadzący Łukasz Dziewic - pokazał triki fotografii modowej. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji trzy set-designy, które mogli dowolnie personalizować, wykorzystując różne elementy scenografii. Radek Świątkowski natomiast wprowadził uczestników w temat światła i kompozycji. Wykorzystując dostępne przedmioty budowali swoją scenografię i za pomocą telefonów komórkowych nagrywali boomerang.

fot.Bartosz Pniewski 2.jpg
Zaproszeni goście mieli także okazję dowiedzieć się na czym polega shoecustom. Podczas warsztatów prowadzonych przez Zulu Kuki mogli całkowicie odmienić wygląd butów Club C. Każdy z uczestników otrzymał swój własny but do ozdobienia. Ilustratorka mody – Olka Osadzińska wprowadziła gości w temat projektowania butów, ich głównym zadaniem było ozdobienie cekinami, tkaninami i kredkami modelu Club C na specjalnie przygotowanej tablicy.

Było twórczo, także w strefie sztuki. Pod okiem Good Looking Studio uczestnicy tworzyli mural Club C. Z ilustratorem Alkiem LIS KULA Morawskim goście mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyli oryginalne działo sztuki.

W strefie chillout na wszystkich czekała spora dawka dobrej muzyki – wieczór uświetnił występ SKUBASA. Zwieńczeniem mistrzowskiego spotkania było afterparty.

fot.Bartosz Pniewski 11.jpg

Męskie Club C 85 Tonal Gum mają elegancką, opływową formę, która doskonale sprawdza się zarówno na korcie, jak i poza nim. Wykonany jest ze skóry naturalnej, a widoczna, gumowa podeszwa zewnętrzna gwarantuje wytrzymałość podczas chodzenia. Club C Tonal Gum dostępne są w pięciu opcjach kolorystycznych: białej, bordowej, czarnej, zielonej i granatowej.

fot.Bartosz Pniewski 3.jpg
W tym roku marka zaprezentowała również nową, kobiecą odsłonę buta - Club C 85 Diamond, której ambasadorską została Gigi Hadid. Klasyczny model butów, który w swojej formie mocno zakorzeniony jest w sportowej stylistyce, uzupełniony został o przyciągające wzrok kobiece, brokatowe akcenty. Cholewka wykonana z miękkiej skóry chroni stopy przed otarciami, a piankowa wkładka dodatkowo je amortyzuje. Club C 85 Diamond dostępny jest w czterech niepowtarzalnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i beżowej - z brokatowym detalem - oraz w wersji srebrnej.

fot.Bartosz Pniewski 8.jpg
fot.Bartosz Pniewski 12.jpg
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Reebok Wtorek 21.03.2017