Zostań rezydentem w najlepszych klubach Ibizy

Kolejni utalentowani didżeje mają szansę pójść ścieżką przetartą przez Adama Zasadę. Żeby wziąć udział w tegorocznej edycji Burn Studios Residency trzeba wysłać swój miks!
Burn Studios Residency
Warszawa, 12 marca 2013 r., Adam Zasada jest didżejem, który mimo młodego wieku zdążył osiągnąć już wiele. Rezydent klubu Cafe Mambo na Ibizie, gospodarz cyklu imprez SLOWmotion, członek duetu didżejskiego Dazed i zwycięzca Burn Studios Residency grał imprezy między innymi z takimi artystami jak Pete Tong, Bob Sinclar, Solomun, Claude VonStroke czy Eats Everything. Adam Zasada pracuje aktualnie nad debiutanckim wydawnictwem.

Nie ulega wątpliwości, że przełomowym momentem w karierze Adama była wygrana w konkursie Burn Studios Residency. W trakcie trwania programu Polak wziął udział w warsztatach prowadzonych między innymi przez Davida Guettę czy Carla Craiga. Wszystko wskazuje na to, że rady mentorów wziął sobie do serca, ponieważ to właśnie on, w nagrodę za zwycięstwo, został rezydentem jednego z najsłynniejszych klubów na świecie.

Teraz kolejni utalentowani didżeje mają szansę pójść ścieżką przetartą przez Adama. Żeby wziąć udział w tegorocznej edycji Burn Studios Residency trzeba wysłać swój miks na adres www.mixcloud.com/burnstudiosresidency do 18 marca - zostało zatem niewiele czasu. Na trzech tryumfatorów didżejskich zmagań czekają stanowiska rezydentów w najbardziej prestiżowych klubach Ibizy: Sankeys, Privillege i Cafe Mambo
otwarcie617b.jpg
Otwarty w 2011 roku na Playa D'en Bossa Sankeys to filia legendarnego Sankeys z Manchesteru. Poza najwyższą jakością odbywających się tam imprez, oba miejsca łączy również wystrój wnętrz: piwnica klubu na Ibizie została urządzona tak, by do złudzenia przypominała wnętrze brytyjskiego protoplasty.

Według Księgi Rekordów Guinessa, mieszczący pod swoim dachem dziesięć tysięcy osób Privillege jest największym klubem nocnym na świecie. Usytuowany w okolicy San Rafael budynek, w którym mieści się klub, w latach siedemdziesiątych był siedzibą renomowanej restauracji Ku, po której pozostał wielki basen i sufit na wysokości 25 metrów. W Privillege odbyło się wiele imprez, które przeszły do historii clubbingu, z czternastoma edycjami Manumission włącznie.


Dodał(a): artykuł sponsorowany Środa 13.03.2013