Zostań cudotwórcą

Przemiana wody w wino będzie niedługo dużo prostsza niż dotychczas, a przede wszystkim o wiele szybsza i tańsza. W trzy dni możesz mieć butelkę trunku wyprodukowanego przez siebie i smakującego jak te leżakowane przez miesiące czy lata.
miracle machine

Dwóch pasjonatów wina postanowiło uprościć domową produkcję tego trunku najbardziej jak tylko się da. Wymyślili maszynę do cudów – Miracle Machine. Na pomysł wpadli po kilku kieliszkach, zastanawiając się, czy dadzą radę dorównać wyczynom Chrystusa w fachu winiarskim.

Po przeanalizowaniu całego procesu (współczesnego, nie biblijnego) i licznych konsultacjach stworzyli pojemnik z tworzyw sztucznych wyposażony w podgrzewacz, kontrolkę temperatury i silniczek do mieszania wsadu. Oprócz Miracle Machine musisz mieć smartfon z systemem iOS lub Android i składniki.

miracle machine
Zaczynasz od zainstalowania apki w telefonie i wybrania jednego z sześciu dostępnych na chwilę obecną szczepów. Oprogramowanie połączy telefon z Miracle Machine i poda dokładne proporcje składników. Wrzucasz wszystko do maszyny i czekasz. I tu są trochę słabsi niż Syn Boży, gdyż nie dzieje się to od razu, ale po trzech dniach. Co i tak jest wynikiem imponującym. Doglądasz swoje wino na smartfonie, ale nie musisz już nic poprawiać czy zmieniać.

Gotowy trunek ma smakować tak, jakby leżakowany był w dębowych beczkach, a to za sprawą specjalnych dodatków, które aromatami postarzają wino. Wszystkie składniki będzie można kupić u producentów maszynki do cudów, a koszt wyprodukowania jednej butelki ma nie przekraczać 2 dolarów. Przewidywana cena Miracle Machine to z kolei 499 dolców. To niewielka cena za nabycie nadprzyrodzonych mocy przemiany wody w wino w ekspresowym tempie.miracle machine

Dodał(a): carlo Sobota 08.03.2014