Zorganizowała pojedynek dla męża i kochanka. Jeden nie przeżył

W oczach wielu kobiet mężczyzna powinien być rycerski. Zdarza się jednak, że marzenia o księciu walczącym o rękę ukochanej snute przez rozmarzone dziewczyny przeradzają się w krwawą jatkę.

iStock-865675824.jpg


Mąż i kochanek to powinna być zawsze ta sama osoba, bo inaczej będą kłopoty. Doskonale przekonali się dwaj mężczyźni konkurujący o względy 35-letniej mieszkanki Londynu. Asta Juskauskiene planowała rozstanie z mężem, kiedy na jej drodze stanął 25-letni Mantas Kvedras. Współmałżonek kobiety nie dawał za wygraną i nie chciał dopuścić do rozwodu. Wtedy niewierna żona wpadła na pomysł rodem ze średniowiecznych legend.

Asta uznała, że najlepszym sposobem na rozwiązanie sytuacji będzie przeprowadzenie pojedynku na śmierć i życie. I jak pomyślała, tak zrobiła. Kobieta rzuciła mężczyznom wyzwanie, znalazła ustronne miejsce i zorganizowała potyczkę, której finał był tragiczny.

pojedynek.jpg

Starcie z młodszym kochankiem żony skończyło się dla 42-letniego męża Asty śmiercią. Ciało mężczyzny miało na sobie liczne rany kłute – głównie w okolicach klatki piersiowej, ramion i szyi. Policja od razu zorientowała się, że nie była to zwykła bójka, tylko zaplanowana akcja. Zarówno kochanek jak i pomysłowa wdowa zostali zatrzymani i za kratami oczekują na proces.


ZOBACZ TAKŻE: POZWANY KOCHANEK ZAPŁACI ZA ROZBICIE ZWIĄZKUDodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock, materiały prasowe policji Wtorek 14.01.2020