Zombie Prank w metrze

Ciemna noc, jedziesz komunikacją miejską w niemal pustym pojeździe i nagle atakuje Cię horda na wpół żywych, odrapanych, pokrwawionych kreatur. Nie myl ich jednak z kontrolerami biletów.
zombie-metro.jpg

Należy wprowadzić nową kategorię wkrętów – brazylijski prank. To filmiki, które przekraczają pewne granice, czego dowodem jest omdlenie jednej z wkręcanych pod koniec wideo.

Brazylijczycy robili wkręty z nawiedzoną dziewczynką, trupem w windzie, problemami żołądkowymi w tym samym miejscu czy małoletnią zombie. Tym razem umarlakami zapełnili całą stację metra w stanie Ceará.

Wagoniki zatrzymują się na jednej ze stacji, drzwi jednak pozostają zamknięte, a w pewnym momencie gaśnie światło. Z głośnika rozlega się głos maszynisty, który nie kończy komunikatu o problemach technicznych, wyjąc z bólu wniebogłosy.

Na metro nacierają zombie, aż w końcu dostają się do środka…A Ty jak zareagowałbyś na zombie bez biletów? Gdybyś grał w Dying Light, pewnie nie byłby to dla Ciebie problem.Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 01.04.2015