Zobacz parę emerytów z Polski balujących w londyńskim klubie [HIT]

Seniorzy z Polski zawstydzili angielskich imprezowiczów z Londynu – shoty tequili i tańce do 5 rano przy ostrym techno

jacobhansen.jpg

Fabric to znany londyński klub grający muzykę techno i house. W każdy weekend w klubie odbywa się impreza pod wiele mówiącym tytułem WetYourSelf ("Zmocz się", cokolwiek to znaczy"). Jakież było zdziwienie pracowników klubu i DJ-a gdy w ostatnią niedzielę parę minut po 22 w drzwiach lokalu stanęło... dwoje emerytów. Początkowo wszyscy myśleli że starsi państwo się zgubili ale o pomyłce nie było mowy – para miała bilety na WetYourSelf! Okazało się jednak że starsi państwo, którzy przyjechali w odwiedziny do córki pracującej w Anglii, przeczytali w lokalnej polskiej gazecie przychylną recenzję klubu Fabric i postanowili pójść na tańce....

abbieleek.jpg

Goście zostali powitani shotami tequili i z przyjemnością spełnili toasty. Potem obsługa zaprowadziła ich na balkon i zaproponowała herbatę. Okazało się jednak, że polscy seniorzy nie mieli ochoty na relaks przy herbatce – chcieli zabawy więc ruszyli na parkiet. Wprawdzie starsza pani poruszała się dość wolno i o kulach, ale jej mąż dziarsko wił się na parkiecie zapraszając do zabawy 20-latki.

Fabric.jpg

Emeryci z Polski bawili się w klubie do końca imprezy – czyli do piątej rano. Gdy zaczęło świtać poprosili o zamówienie taksówki i po prostu pojechali do domu zostawiając na parkiecie zdumionych londyńskich rave'erów. Teraz para z Polski stała się popularna – o Polakach pisze prasa w Londynie. Artykuł o nich możesz przeczytać na przykład tutaj (klik)

Zdjęcia: Evening Standard


Dodał(a): ACH Wtorek 17.05.2016