Złodziejski wkręt

Nie tylko w Polsce możesz zdziwić się, gdy wyjrzysz rano przez okno, a Twój samochód będzie stał na cegłówkach. Amerykanie też są uczuleni na tym punkcie, a ci jajcarze postanowili to wykorzystać. Ale czy wkręcanie policji nie jest zbyt ryzykowne?
wkret-kolo.jpg

Dwóch jajcarzy, specjalizujących się we wkrętach ulicznych – Roman Atwood i Vitaly Zdorovetskiy – postanowiło podnieść ciśnienie kierowcom. Kupili klucze do odkręcania kół, koło oponę założoną na felgę i ruszyli w teren.

Zasadzali się przy autach i dłubali przy kołach. Gdy właściciel pojazdu zbliżał się do swojego auta, dowcipnisie dźwigali przyniesioną wcześniej oponę, porzucali „narzędzia zbrodni” i uciekali z miejsca „przestępstwa”.

Wielu kierowców rzuciło się w pogoń za chłopakami, zanim ocenili stan pojazdu. Za każdym razem jednak dali radę w porę się wytłumaczyć, zanim dostali w twarz. Ryzykownym natomiast było wkręcanie policjanta… Chyba internetowi jajcarze potrzebują coraz większej dawki adrenaliny i przesuwania granicy odwagi/głupoty jeszcze dalej, skoro świadomie igrają z człowiekiem z bronią.


Dodał(a): carlo Poniedziałek 18.08.2014