Zielne targi pracy

Dla tych, którzy chcieliby spróbować sił w rozwijającej się branży obrotem marihuaną, firma O.penVAPE organizuje targi pracy, na których można znaleźć swoją wymarzoną robotę
thc-targi.jpg

W USA są Stany, w których można legalnie wypalić jointa soczyście wypakowanego konopiami. Teraz Amerykanie mogą być jeszcze bliżej swojego ulubionego `lekarstwa`. Bo tak marihuana jest tam traktowana – łagodzi ból spowodowany nowotworem, pomaga unikać zaników pamięci chorym na Alzheimera.

W czwartek 13 marca w Denver, w stanie Kolorado, odbędą się targi pracy CannaSearch. Targi, o których wielu fascynatów konopi w Polsce może tylko pomarzyć. Będzie można znaleźć zatrudnienie w firmach, których biznesy kręcą się wokół marihuany. 15 wystawców zaoferuje po minimum trzy wakaty. A stanowiska są różne: od sklepowego doradcy, przez kierowników aptek, speców od marketingu, przewodników wycieczek konopnych aż po księgowych.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Rzecznika organizatora targów (firma produkuje olej konopny i elektroniczne papierosy do jego palenia) - Calisa Griffin - mówi, że wbrew pozorom stanowiska do obsadzenia nie różnią się zbytnio od tych w typowych zakładach pracy, aczkolwiek wszystko kręci się wokół marihuany. Żeby aplikować na upragnione stanowisko, trzeba mieć ukończone 21 lat

I teraz powiedz szczerze - zmieniłeś zdanie i już nie chcesz pracować jako ratownik na basenia, ani jako osoba odpowiedzialna za smarowanie modelek olejkami do sesji CKM?
Dodał(a): gianni Poniedziałek 10.03.2014