Zginęła w wypadku helikoptera lecąc na swój ślub

Na nagraniu zarejestrowano katastrofę śmigłowca z niedoszłą panną młodą na pokładzie. Kobieta chciała zrobić niespodziankę narzeczonemu, czekającemu na nią przy ołtarzu.
kat.png
32-letnia Rosemere do Nascimento Silva postanowiła spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i zrobić niespodziankę swojemu niedoszłemu mężowi. On czekał na nią przy ołtarzu w Sao Paulo w Brazylii. Nie miał pojęcia, że partnerka postanowiła przylecieć na własny ślub helikopterem. Do ceremonii jednak nie doszło, ponieważ śmigłowiec uległ wypadkowi i wszyscy, którzy byli na pokładzie zginęli. Moment katastrofy został zarejestrowany przez kamerę.

W helikopterze leciała panna młoda, jej brat, kamerzystka będąca w szóstym miesiącu ciąży i pilot. Wszyscy oni zginęli w lesie zaledwie niecałe dwa kilometry od miejsca, do którego zmierzali. O wypadku dowiedział się jeden z organizatorów wesela, a informację przekazał pastorowi. Duchowny ogłosił to niedoszłemu mężowi i 300 gościom czekającym na ceremonię.

Śledztwo w tej sprawie wciąż jest prowadzone przez policjantów z Sao Paulo. Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2016 roku, jednakże dopiero w lipcu 2017 roku do sieci wypłynęło wideo, na którym zarejestrowano ostatnie chwile mającego łącznie trwać 15 minut feralnego lotu. Zostało ono nagrane przez kamerzystkę, będącą na pokładzie helikoptera.

Według specjalistów analizujących filmik, widać na nim błędy popełnione przez pilota. I prawdopodobnie to, w połączeniu ze złymi warunkami atmosferycznymi, było powodem wypadku.

ZOBACZ GALERIĘ NIEDOSZŁEJ DRUHNY NA ŚLUBIE HUGH HEFNERA

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Piątek 07.07.2017