Zbakane baranki

Jak donosi brytyjski tygodnik "Surrey Mirror", na pewnej farmie owce zjadły... 7 worków z marihuaną wartą 20 000 złotych!

shutterstock_110832032.jpg

Zazwyczaj owce żywią się na pastwiskach, jednak ten przypadek jest dowodem na to, że nawet zwierzę czasem potrzebuje urozmaicenia. Albo rozrywki. Albo relaksu. Właściwie ciężko powiedzieć, co kierowało stadem owiec, które mamy na myśli, ale faktem jest, że trawka, którą spożyły nie była legalna... 

Rzecz działa się na farmie w Merstham (Anglia). Kiedy właściciel zajrzał do swoich wełnianych przyjaciół, okazało się, że ci wyjadają zawartość czarnych worków niewiadomego pochodzenia. Po dokładniejszym zbadaniu tematu okazało się, że jest w nich marihuana.

"Owce może nie leżały całkiem na plecach z nogami w powietrzu, ale najprawdopodobniej wzięły coś na ząb..." - powiedział farmer relacjonując zachowanie swoich zjaranych podopiecznych.

Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, oszacowała że owce zdążyły już wpałaszować 7 worków zioła wartego 4 000 funtów, czyli ponad 20 000 złotych! To, co udało się uratować, zabrali i... spalili.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 27.10.2014