Zaskocz ją romantyczną kolacją!

Chociaż często to panie zastawiają na nas kulinarne sidła, same również bardzo lubią być zaskakiwane pysznym jedzeniem. Tylko… jak się za to zabrać? Spaghetti? Nuda…
pysznepl.jpg

Doskonale wiemy, że usmażenie mięsa, ugotowanie makaronu i dodanie sosu z puszki do najtrudniejszych zadań nie należy. Nie chodzi nawet o to, by przesadzać ze stopniem trudności, ale serwowanie spaghetti bolognese na randce jest już bardzo, ale to bardzo oklepane. Świetnym pomysłem będzie kuchnia orientalna, bardzo zmysłowa i elegancka. Japonia, Indie, Chiny… To kraje, w których kulinarnej tradycji warto szukać inspiracji. W internecie znajdziemy mnóstwo naprawdę nietrudnych przepisów, dzięki którym wyczarujemy prawdziwe pyszności. Nie zapomnijmy, że równie ważna jak smak jest cała oprawa, a zatem nie tylko estetyczne podanie dania, lecz także ładne nakrycie stołu czy nastrojowa muzyka.

Afrodyzjaki? Tak, ale…
Romantyczna kolacja we dwoje to świetny moment, aby sięgnąć po afrodyzjaki. Choć wiele osób wątpi w ich „magiczną” moc, to jednak sama świadomość ich podania może podkręcać atmosferę i dodawać pikanterii wspólnemu wieczorowi. Zachowajmy jednak zdrowy rozsądek – czosnek czy cebula też są zaliczane do grona tych wyjątkowych produktów, ale od ich użycia stanowczo radzimy się powstrzymać. Doskonale sprawdzą się za to na przykład szparagi, które będą świetne jako przystawka, czy owoce morza (np. krewetki w niemal każdym wydaniu). Królową deseru powinna być bezsprzecznie czekolada, będąca jednym z najbardziej uwielbianych przez kobiety afrodyzjaków.

Wsparcie dostępne online
Nie umiesz gotować? Próbowałeś, ale rezultaty nie są zadowalające? Czasem lepiej nie walczyć z rzeczywistością i po prostu zamówić coś pysznego z restauracji – dziewczyna na pewno doceni twoją dobrą organizację i gust. Na szczęście coraz więcej lokali oferuje możliwość zamawiania online, na przykład za pośrednictwem portalu pyszne.pl – szybko, bezpiecznie, z możliwością zapłacenia online. Możemy też pobrać nowoczesną aplikację na Androida, która dzięki automatycznej lokalizacji przedstawi nam szeroki wybór lokali gastronomicznych w naszej okolicy.

Zorganizowanie romantycznej kolacji to jeden z najlepszych i zawsze sprawdzających się pomysłów na randkę-niespodziankę. Zadbaj o ciekawe jedzenie, odpowiednią atmosferę oraz wystrój. Mina twojej partnerki będzie bezcenna!


Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Środa 02.04.2014