Zapach, dzięki któremu poczujesz się jak profesjonalny piłkarz

I niemożliwe stanie się możliwe.

boss bottled.jpg

BOSS BOTTLED UNITED – boisko w centrum miasta

Kompozycja zapachowa odzwierciedla doświadczenia piłkarza na boisku i przenosi je do przestrzeni miejskiej, w której żyjemy. Łączy świeżość murawy z miejskim ciepłem. Kompozycja otwiera się południowoafrykańskim gruczlinem karbolistnym, który łączy się z czerwoną pomarańczą, określając cytrusowy wymiar zapachu. Nuty serca to mięta zielona i pieprzowa oraz konkret korzenia irysa, które nadają zapachowi jego żywiołowy charakter. Drzewne nuty bazy: wetiwer, paczula i kaszmeran określają jego ciepłą elegancję. Kształt srebrzystego flakonu przypomina nam z kolei o zasłużonych trofeach, jakie zawodnicy zdobyli, dając z siebie wszystko. 

CPS UNITED Final - Soccer (November 17, 2017) (1).jpg

Żyj w zgodzie z samym sobą

Przełamywanie własnych barier i dążenie do urzeczywistnienia samodzielnie określonych celów to cechy, które łączą mężczyzn nie związanych ze sportem z największymi gwiazdami futbolu. Ci ostatni dążą do sukcesu zarówno na boisku, jak i poza nim. Pragną inspirować swoich fanów i robić na nich wrażenie. Wzbudzają autentyczny podziw, ponieważ dzięki swoim działaniom pokazują światu, kim są. Patrzą w głąb siebie, aby mieć pewność, że żyją zgodnie z prawdą, ponieważ koncentrują się na swojej indywidualnej podróży. Wszystko po to, aby być najlepszą wersją samego siebie.

KV Final (Portrait) - Soccer (November 23, 2017).jpg

Najnowszą Kampanii Piłkarskiej BOSS BOTTLED UNITED promują cztery gwiazdy piłki nożnej: Harry Kane, Alvaro Morata, Philippe Coutinho i Julian Draxler. Poznając ich historie dowiadujemy się,  jak piłkarze przekładają wartości gry na życie w realnym świecie. Choć osiągnęli apogeum zawodowego kunsztu, pozostają skromni, zaangażowani i ambitni. Ale co najważniejsze, żyją w zgodzie ze sobą.

Szanuj swojego przeciwnika

To pasja skłoniła czwórkę zawodników do tego, by dążyć do czegoś więcej – zarówno dla siebie, jak i całego zespołu. Mają swoich idoli i wzory do naśladowania. Drogę wskazywali im trenerzy i koledzy z drużyny. Z ulic, na których grali jako dzieci, trafili na stadiony, na których grają dziś dla milionów fanów. Ale to nie tylko pasja doprowadziła ich tam, gdzie dziś są. Bez względu na drużynę, dla której grają to szacunek dla przeciwników, z którymi się mierzą, sprawia, że piłka nożna jest sportem tak wyjątkowym i angażującym. Zupełnie, jak życie współczesnego mężczyzny.


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 17.07.2018