Zamieszkaj jak cygański król. Don Wasyl sprzedaje dom

Jeśli marzyłeś o życiu w cygańskim przepychu, to trafiła się niepowtarzalna szansa. Willa Dona Vasyla właśnie trafiła na sprzedaż.
donvasyl3.JPG

O tym, że dziś prawdziwych Cyganów już nie ma, doskonale przekonał się Don Vasyl, czyli król cygańskiej muzyki. Bo choć śpiewa o kolorowym życiu, to jak donoszą media, jego tabor właśnie dojechał przed drzwi Urzędu Skarbowego, z którym muzyk ma na pieńku.

Chodzi o niemałe pieniądze, które artysta jest winien za nieopłacone podatki. W związku z tym Don Vasyl zdecydował się sprzedać rezydencję w Ciechocinku. Za 850 tys. złotych nowy nabywca będzie miał do dyspozycji dwukondygnacyjny dom o powierzni 750m2. Parter to skormne 400 m2, które obejmują salon z kominkiem, pięć pokoi, kuchnię i łazienkę. Na piętrze z kolei jest 7 pokoi, kuchnia i łazienka.
donVASYL1.JPG
Na olbrzymiej działce o powierzchni 3800m2 znajduje się drugi dom w stanie surowym o powierzchni 300m2.

Wszyscy doskonale wiedzą, że Don Wasyl nie słynie z miłości do minimalistycznego wystroju. Wnętrze domu w dużej mierze pomalowane jest na czerwono, a pałacowego charakteru dodają białe sztukaterie, drapowane zasłony i stylizowane, złote meble. 

donVasyl2.JPG

Z racji metrażu biuro nieruchomości pośredniczące w transakcji reklamuje ofertę jako idealną inwestycję pod pensjonat.ZOBACZ TAKŻE: SPRZĄTAŁA I ZNALAZŁA ŚMIERCIONOŚNY SKARBDodał(a): Adam Barabasz/ Blue Home Nieruchomości Wtorek 17.12.2019