Zagraj w Chucka Norrisa

Tylko Chuck Norris może uchronić galaktyki od zagłady. Twórcy gry udowadniają, że wszystkie żarty dotyczące strażnika Teksasu, wcale nie były kawałami, a faktami z jego życia.
1d.jpg

W SKRÓCIE:

Chuck Norris został bohaterem gry na Androida i iOS-a. Produkcja oparta jest na systemie mikropłatności. Użytkownik wciela się w niej w „Strażnika Teksasu”, a jego zadaniem jest walka z hordami przeciwników, w celu ratowania galaktyk.

PEŁNA WERSJA:
Chuck Norris stał się bohaterem niezliczonej liczby absurdalnych żartów, dotyczących jego umiejętności. Wieść niesie, że grzechotnik, który ugryzł kiedyś aktora zmarł trzy dni później. Ale przecież te dowcipy odeszły już do lamusa, chociaż wciąż niezmiernie nas bawią. Słynnego gwiazdora kina akcji wybrano również na główną postać pewnej gry na smartphone’y.

„Nonstop Chuck Norris” pozwala wcielić się w brodatego twardziela i kopać tyłki przeciwnikom. Po co? A no właśnie. Żeby uratować świat. A właściwie to nawet więcej. Kilka galaktyk. Jest to więc typowa naparzanka. Do dyspozycji gracza jest spory arsenał broni, a w trakcie rozgrywki odkrywane są kolejne fakty z życia bohatera, który jako jedyny potrafi trzaskać drzwiami obrotowymi.

Gra została oparta na systemie mikropłatności. Podstawową wersję można pobrać za darmo na Androida i iOS-a, a potem kupować usprawnienia. Ale po co wydawać pieniądze na nowe bronie, skoro kieruje się poczynaniami gościa, który pod brodą skrywa kolejną pięść? Produkcja posiada też pewne wady. Można w niej polec, a przecież Chuck Norris nie umrze, a co najwyżej kopnie z półobrotu w kalendarz.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Środa 26.04.2017