Zagraj w Battlefield Hardline już dziś!

Twórcy najnowszej części Battlefield – Hardline udostępniają za darmo wersję beta na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Zagrać może każdy, kto ma ochotę przetestować ich grę przed premierą zaplanowaną na 17 marca.
battlefield-hardline1.jpg

Wersja beta Battlefield Hardline będzie dostępna w dniach 3 – 8 lutego na wszystkich platformach, na których wydany będzie finalny produkt (PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One). Komputerowcy mogą pobrać grę poprzez Origin, a konsolowcy z poziomu swoich urządzeń.

Studio Visceral Games w ten sposób rozbudza nasz apetyt przed daniem głównym, serwowanym 17 marca. Ale to również czas na ostatnie poprawki. Po ostatnich testach w ubiegłym roku, w grze sporo zmieniono, właśnie dzięki sugestiom użytkowników.

W najnowszym wydaniu serii Battlefield nie wcielisz się w żołnierza walczącego w egzotycznych lokalizacjach. Będziesz mógł uczestniczyć w pojedynkach policji i zbirów podczas miejskich misji. Sam wybierzesz po której stronie się opowiesz.W Battlefield Hardline do dyspozycji gracza będzie nowy ekwipunek w postaci różnych gadżetów i broni. Np. możesz zaskoczyć przeciwnika granatem gazowym. Chyba, że ten będzie wyposażony w ochronną maskę, ale wtedy wystarczy użyć wielkiego młota, by zdjąć mu ją razem z głową… Lina wystrzeliwana z karabinka pozwoli Ci wejść na wysoki budynek, a zjedziesz z niego na tyrolce. Jako policjant ukryjesz się za tarczą balistyczną, ale nie uchroni Cię ona przed zbirami rzucającymi koktajlami Mołotowa. Gdy nie chcesz zdewastować przeciwnika, wystarczy że użyjesz tasera. Wszystkie nowe zabawki urozmaicą zabawę i pomogą w finezyjnym eliminowaniu wroga.

Pomoże Ci w tym również otoczenie, które możesz zmieniać i tym samym ułatwiać sobie pojedynki. Uciekając wyeliminuj podpory dachu, by ten zawalił się na goniącego. Hakuj elementy infrastruktury, by Twój plan się powiódł. Do dyspozycji masz wiele pojazdów, jak np.: cysterny, motocykle, motorówki, helikoptery czy muscle cary.Możesz trzymać się wątku głównego lub wykonywać zadania poboczne. Siedem bonusowych misji, wykraczających poza podstawowy scenariusz, pozwoli rozbudować Twoje umiejętności, z których najważniejszymi będą strategiczne myślenie i szybkość działania.

Trzy mapy i tryby gry online będą dostępne w becie.
- „Fucha” – jak w filmie „60 sekund” – do przejęcia są wyjątkowo piękne wózki z długiej listy. Jako zły facet, musisz zdobyć jak największą ilość okazów, natomiast jako glina – odzyskać skradzione auta. Tryb rozgrywany na mapach „Śródmieście” i „Pustynia”.
- „Napad” – rozgrywany na mapie „Napad na bank” scenariusz, którego nazwa mówi sama za siebie. Sam wybierasz stronę konfliktu.
- „Haker” – oparty na trybie dowódcy z Battlefield 4. Jeden z członków drużyny jest hakerem i kontroluje kamery bezpieczeństwa, a także namierza wrogów i wyznacza obszar obrony lub ataku. Kluczowa jest ochrona hakera, który staje się pierwszą osobą do wyeliminowania.Dodał(a): gianni Wtorek 03.02.2015