Zadziałaj swoim Mobajlem!

CHCESZ PRZETESTOWAĆ JEDNOCZEŚNIE KOBIETĘ, CKM I SWÓJ TELEFON?

konkursy

CHCESZ PRZETESTOWAĆ JEDNOCZEŚNIE KOBIETĘ, CKM I SWÓJ TELEFON? WYSTARCZY CI KILKA RUCHÓW... PALCEM I MOŻESZ SIĘ PRZEKONAĆ, CZY TWOJEJ KOBIECIE PASUJE ROLA GWIAZDY CKM Z OKŁADKI NAJLEPSZEGO MAGAZYNU DLA MĘŻCZYZN W POLSCE

Ruch to zdrowie! Nie leń się więc i sięgnij po telefon komórkowy firmy Nokia. Ściągnij na niego darmową aplikację „Dziewczyna CKM” i wyposażony w taki zestaw zrób zdjęcie swojej partnerce, przyjaciółce, kumpeli, psiapsióle, siostrze tudzież komu jeszcze chcesz.

Ten wysiłek się opłaci! Dzięki naszemu superprogramowi twoja modelka w kilka sekund stanie się gwiazdą wirtualnej okładki CKM! A co dalej zrobisz, zależy już tylko od ciebie. Możesz tę okładkę ustawić jako tapetę w telefonie, możesz ją przesłać mejlem do przyjaciół, a możesz też wysłać do redakcji prawdziwego CKM. Kto wie, może tych kilka ruchów palcem okaże się dla twojej dziewczyny początkiem prawdziwej kariery?


JAK POBRAĆ APLIKACJĘ:

Darmowy program „Dziewczyna CKM” na telefony Nokia znajdziesz w Ovi Sklepie. Możesz go pobrać na dwa sposoby:

1) Wybierz w telefonie ikonę niebieskiej torebki Ovi i wyszukaj aplikację
2) Otwórz w telefonie lub komputerze przeglądarkę internetową i z jej pomocą odwiedź stronę store.ovi.com

TO NIE WSZYSTKO!
Wyślij okładkę zrobioną telefonem Nokia na adres: [email protected] (w wiadomości dopisz imię swojej gwiazdy, jej wiek i skąd pochodzi), a najlepsze naszym zdaniem pokażemy na naszym Fan Page’u na Facebooku oraz nagrodzimy niespodzianką!


Dodał(a): CKM.PL Piątek 14.10.2011