Zabójczy clown powraca!

Chłopaki z DM Pranks znów ryzykują postrzałem bądź ugodzeniem nożem. Nakręcili kolejną część kawału z Zabójczym Klaunem, w którym straszą przechodniów. Ryzykują przy okazji, że ktoś z wkręcanych będzie miał w końcu przy sobie broń.
zabójczy klaun

W poprzednim dowcipie wideo Zabójczy Klaun biegał za przypadkowymi ludźmi z wielkim młotkiem i miażdżył manekinom głowy. Oblał też samochód, którego właściciel akurat tankował. Wtedy nieświadoma ofiara żartu wyjęła nóż. Na szczęście obyło się bez rozlewu krwi i benzyny.

Tym razem Zabójczy Klaun czeka na swoje ofiary z piłą mechaniczną i ze znanym już z poprzedniego odcinka wielkim młotem. Wabi wkręcanych zostawiając na chodniku nakręconą pozytywkę, a później próbuje roztrzaskać im czaszki.

Twórcy kawału podają, że nagranie zajęło im około trzech tygodni, a rozmazana twarz jednego z wkręcanych spowodowana jest brakiem zgody na wykorzystanie jego wizerunku. Obstawiamy, że najwięcej czasu twórcom zajęło dogonienie przechodniów i nakłonienie ich do publikacji ich przerażonych twarzy w internecie.Dodał(a): gianni Czwartek 03.07.2014