Zabójczy clown!

Cierpisz na koulrofobię, czyli panicznie boisz się klaunów? Tak, poważnie, jest taka przypadłość. Możesz z tego szydzić, ale gdybyś padł ofiarą tego kawału, pewnie nie byłoby Ci do śmiechu
klaun-prank.jpg

W żarcie niezrównoważony klaun (a jest choć jeden normalny?) naparza 16-kilogramowym młotem w głowy swoich ofiar, z których krew tryska niczym szampan na podium Grand Prix. Przyłapany przez przypadkowych przechodniów, obiera ich za cel i goni ciągnąć za sobą narzędzie zbrodni. Nie przewidzisz działań błazna, więc najlepszą reakcją jest spieprzać jak najdalej od tego cyrku!

A co zrobisz, gdy klaun ni stąd ni zowąd zacznie oblewać nieznaną cieczą auto, które właśnie tankujesz na stacji benzynowej? Zaniepokojony kierowca z filmiku poniżej wyjął nóż…Kawał przygotowała ekipa DM Productions, która specjalizuje się w filmowych dowcipach i wkrętach, a także w eksperymentach socjalnych. Do produkcji tego wideo zużyli 30 litrów sztucznej krwi i wykazali się olbrzymią cierpliwością – łącznie na oczekiwaniu na wkręcanych ludzi spędzili 20 godzin, a jedną scenę kręcili średnio dwa dni. Efekt zdecydowanie miażdży czaszki.


Dodał(a): gianni Środa 14.05.2014