Zabaluj z klasą

Karnawał w pełni, a Ty nadal siedzisz z kumplami w barze przy piwie? Owszem, to istotna część męskiego rytuału odświeżania relacji, ale postaraj się też zawiązywać nowe. Wejdź w inne środowisko, pójdź do miejsc, które do tej pory omijałeś, zrób coś innego. Ale zrób to z klasą.
karnawal-otw.jpg

Karnawał jest okresem epickich melanży, nieokiełznanej zabawy i grubych baletów. Pewnie powiesz, że masz karnawał przez cały rok? Znamy to z autopsji, ale… nie wszystkie dziewczyny tak maja, szczególnie te, które nas interesują. Czyli skromne, uczące się w bibliotekach lub pomagające skrzywdzonym zwierzętom w schroniskach, w których drzemie wielki potencjał i my go musimy odpalić.

Dlatego w tym roku poleć szeroko i zawitaj do miejsc, w których Cię jeszcze nie było. Porzuć posiadówy z kumplami w pubach na rzecz wizyt zapoznawczych w klubach. Oczywiście możecie zawitać do knajpy na „before” i żeby uzgodnić taktykę, ale musicie dotrzeć na parkiet, by odstawić taniec godowy.

I tu przychodzimy z pomocą, by pomóc Ci na nim błyszczeć. Jeśli nie wiesz co na siebie włożyć i w jakie pawie pióra się wystroić, rozwiązanie podajemy na tacy:

karnawal-kolaz.jpg

1.Koszula – klasyczna biała, ale żeby nie była zbyt nudna, dobierz taką z drobnymi akcentami w innym kolorze – najlepiej w takim, jakie masz dodatki.
KUP TERAZ
2. Chinosy – (zapamiętaj raz na zawsze wymowę – czikos) bawełniane spodnie w modnym teraz kolorze wyglądają dużo ciekawiej niż przecierane jeansy. Wybierz krój slim fit, a wyszczupli i wydłuży Twoją sylwetkę.
KUP TERAZ
3. Marynarka – były już garniturowe, sportowe, dresowe, czas na pikowane. Wyróżnisz się dzięki przeszyciom rezerwowanym dotychczas dla kurtek zimowych i bluz. Na topie są te z materiału imitującego jeans – dlatego też wybierasz chinosy, a nie spodnie z denimu.
KUP TERAZ
4. Pasek – zapomnij o gigantycznych klamrach znanych marek i postaw na coś bardziej stonowanego. Może mieć przeszycia w kolorze spodni, wtedy będzie jeszcze bardziej spójny z całością.
KUP TERAZ
5. Buty – klasyczne pantofle zachowaj na wesele kumpla. Do klubu załóż neutralne, ale eleganckie sznurowane buty za kostkę. Kolor oczywiście czarny, by grał z paskiem oraz drobnymi elementami koszuli i marynarki. Podeszwa i nitki mogą być w innym kolorze – wtedy obuwie nie będzie takie smutne.
KUP TERAZ

Te i inne ciekawe ciuchy w cenach, które nie spustoszą Twojego budżetu imprezowego znajdziesz na Zalando.pl. Po wpisaniu kodu TOPBRANDSA dostaniesz dodatkowy rabat 10% (promocja obowiązuje od 22.01 do 23.01.2015 r. do godziny 23:59 na zakup o minimalnej wartości 200 zł).

Dodał(a): jasiek Środa 21.01.2015