Z kamerą wśród pośladków

Ta laska zamontowała sobie kamerę na pupie i spacerowała po Nowym Jorku, by sprawdzić ilu facetów obejrzy się za jej kształtnym tyłeczkiem. Oprócz przyjemnych widoków, akcja niesie ze sobą inne korzyści. Aż miło popatrzeć!
kamera-pupa.jpg

Leginsy to jedna z naszych ulubionych części garderoby. Oczywiście nie do ubierania, a oglądania. No i jeśli opinają odpowiedni tyłeczek. Pupa musi być zgrabna, wyćwiczona, inaczej będzie wyglądała jak ciasno zasznurowana „szyneczka babuni”.

Dziewczyna, która wybrała się na spacer w leginsach po Nowym Jorku (mieście napaleńców), zdecydowanie miała odpowiednie kształty, co docenili panowie, ale i wiele pań. Przechadzała się po ulicach Wielkiego Jabłka z kamerą ukrytą w obudowie iPoda Shuffle i przypiętą do gumki z tyłu spodni, nad pośladkami.

Panowie wykazali zdrowe odruchy i oglądali się za ciasno opakowaną pupą ślicznej brunetki. Jednak chodziło o zwrócenie uwagi na inne kwestie zdrowotne. Przedsięwzięcie kończy się hasłem: „panowie nie zapomnijcie sprawdzić swojego tyłka”. Filmik nakręcono w ramach akcji Movember i ma zachęcić mężczyzn do profilaktycznych badań mających na celu wczesne wykrycie zmian nowotworowych w gruczole krokowym. To bardzo istotne, bo ich wczesne wykrycie daje większe szanse na wyleczenie. Pamiętaj też, że metoda `per rectum` to nie jedyny sposób na sprawdzenie swojej prostaty.Dodał(a): pinky Poniedziałek 24.11.2014