Youtuberzy vs siły specjalne

Twórca kanału The Game Theorists wraz z kilkoma innymi amerykańskimi Youtuberami rzucił wyzwanie prawdziwym weteranom sił specjalnych w starciu pięć na pięć! Kto oberwał więcej kulek z farby w rozgrywkach "Rainbow Six: Siege" na żywo?

45567868.png

The Game Theorists to, zdaniem wielu osób, jeden z najlepszych kanałów na Youtubie dotyczący gier. Jego autor doszukuje się ukrytych wątków, opowiada ciekawostki oraz zestawia świat wirtualny z rzeczywistością i prawami nauki, niejednokrotnie dowodząc bardzo ciekawych teorii.

Jeden z najnowszych materiałów wideo na w.w. kanale kręci się wokół gry "Rainbow Six: Siege" od Ubisoftu. Tym razem realia rozgrywki zostały przeniesione do świata rzeczywistego, a w starciu pięć na pięć przy użyciu broni na farbę udział wziął nie tylko autor kanału wraz z kilkoma innymi amerykańskimi youtuberami, ale również prawdziwi zawodowi operatorzy sił specjalnych.

Jeśli chcesz wiedzieć, która drużyna zwyciężyła, a która poniosła porażkę, kliknij w poniższy materiał. Według nas jest on naprawdę świetnie zrealizowany i bardzo przyjemnie się go ogląda.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 07.04.2015