Youtuber rozstrzelany w barze po tym jak obraził szefa kartelu

17-letni youtuber z Meksyku zadarł z niewłaściwymi ludźmi. Niedługo po tym, jak obraził szefa jednego z karteli narkotykowych, chłopaka znaleziono rozstrzelanego w jednym z barów.

_99324789_pirata1.jpg


Kolejny dowód na to, że bzdury wygadywane w internecie mogą mieć konsekwencje w realnym życiu. W tym przypadku są to tragiczne konsekwencje.

17-letni youtuber, szerzej znany jako El Pirata de Culiacan, zdobył swoją popularność na wrzucaniu do neta nagrań i fotek ze swoich szalonych imprez (jakkolwiek brzmi to dziwnie w przypadku 17-latka).

Na jednym wideo jednak nieco przesadził, a mianowicie – obraził zdecydowanie nie tego człowieka, co trzeba. Tym człowiekiem był Nemesi Ocegera Cervantes ZTJ „El Mencho”, czyli boss jednego z karteli narkotykowych.

Dosłownie kilka dni po umieszczeniu wspomnianego nagrania w sieci, 17-letni youtuber został znaleziony martwy z kilkunastoma ranami postrzałowymi w jednym z meksykańskich barów. Chłopaka udało się zidentyfikować jedynie po tatuażach.

I choć nie ma oficjalnego związku pomiędzy śmiercią 17-latka a nagraniem, to sposób, w jaki chłopak został zamordowany może jednoznacznie wskazywać na robotę kartelu.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram elpiratadeculiacan Piątek 22.12.2017