Yerka - rower antywłamaniowy

Jeśli nie wiesz, jak skutecznie zabezpieczyć swój rower przed kradzieżą, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie - rower antywłamaniowy Yerka, który sam w sobie jest genialną kłódką zabezpieczającą!
Yerka3.jpg
Wiele razy zastanawialiśmy się, jak skutecznie (!) zabezpieczyć rower przed kradzieżą. W końcu większość dostępnych na rynku mechanizmów przymocowujących jednoślady (np. do stojaków, czy poręczy) to pic na wodę - wystarczy je przeciąć, by błyskawicznie się ich pozbyć. Na szczęście znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu! Oto innowacyjny rower, który jednocześnie jest kłódką samą w sobie.

Yerka, bo o nim mowa, to nowoczesny jednoślad, który możesz z łatwością przymocować do drzewa, czy słupa za pomocą ramy. Jest to o tyle pomysłowe rozwiązanie, że osoba nieupoważniona nie jest w stanie odblokować go bez zniszczenia pojazdu. Innymi słowy - jeśli ktokolwiek spróbuje przeciąć ramę, nie będzie mógł potem korzystać z roweru.
Yerka1.jpg
Na razie produkt można było dostać w przedsprzedaży za 399 dolarów. Wszystkie sztuki zdążono już jednak wyprzedać. Czekamy aż Yerka trafi do regularnej sprzedaży!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Niedziela 12.04.2015