Wyprowadzka po rosyjsku

Pewien Rosjanin został wielokrotnie zdradzony przez żonę. Gdy kobieta wyprowadzała się od niego z mieszkania, poprosiła, by pomógł znieść jej walizki do taksówki… Zemsta jest bardzo słodka.
mix walizek.jpg

Historia jakich wiele. Niewierna żona, wielokrotnie zdradzany mąż. Kłamstwa, kręcenie, oszustwa. W końcu facetowi udaje się udowodnić, że jego druga połówka nie potrafiła ograniczyć się do jednego partnera. Rozwód, łzy. Była już żona musi się wyprowadzić.

Wszystko jak dotąd brzmi w miarę klasycznie. Nie zapominajmy jednak, że sytuacja dzieje się w Rosji. A w Rosji, nic nie odbywa się klasycznie.

No więc gdy dochodzi do momentu, w którym niewierna żona, spakowana w kilka walizek, ma już się wyprowadzić z wspólnego mieszkania, prosi swojego byłego męża o ostatnią, drobną przysługę – o zniesienie walizek na dół, do taksówki.

Dumny Rosjanin postanawia się jednak zemścić na niewiernej byłej i faktycznie pomaga znieść jej te walizki, ale w sposób, którego kobieta nie mogła się spodziewać – wyrzucając je przez okno. Cóż, przynajmniej sobie chłopaczyna ulżył!Filmik momentalnie stał się hitem sieci. W przeciągu 24 godzin obejrzało go ponad 300 tys. osób. Większość internautów zdecydowanie popiera taki sposób zemsty. A Wy co o tym sądzicie?
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 29.04.2016