Wygraj wyjazd na Manhattan i celebruj przygodę życia ze swoją dziewczyną!

Nowy Jork to stolica świata, a wyspa Manhattan jest jego sercem – może to ty już niebawem zobaczysz jego atrakcje na własne oczy!
iStock-531625878.jpg

Chociaż Nowy Jork formalnie nie pełni funkcji stolicy, to nie ulega wątpliwości, że jest najważniejszym miastem w Stanach Zjednoczonych. Gdybyśmy chcieli wymienić wszystkie atrakcje, jakie oferuje najmniejszy, a zarazem najgęściej zaludniony okręg „Wielkiego jabłka”, ten artykuł rozrósł by się do rozmiarów pokaźnej książki. Postanowiliśmy wybrać cztery miejsca na Manhattanie, które naszym zdaniem koniecznie trzeba odwiedzić. A już niebawem ty i twoja dziewczyna będziecie mogli je zobaczyć z bliska – szczegóły konkursu poniżej!

The Back Room
Na Manhattanie znajduje się wiele barów, ale ten jest wyjątkowy. To jedno z dwóch miejsc, które działają od czasów prohibicji! Jeśli szukasz klimatycznego miejsca, gdzie można zrelaksować się z kieliszkiem ulubionego trunku w dłoni, to nie masz lepszego wyboru.

Carnegie Hall
iStock-808406484.jpg
Znajdująca się przy 57 ulicy i 7 alei w dzielnicy Midtown w okręgu Manhattan Carnegie Hall jest jedną z najbardziej znanych i prestiżowych sal koncertowych na świecie. Od dnia otwarcia (które miało miejsce 5 maja 1891 roku) występowały tutaj największe gwiazdy światowej muzyki.

Chelsea Hotel
iStock-689025710.jpg
Jeśli nocleg w Nowym Jorku, to tylko w jednym z jego najlepszych hoteli. Do tego grona z całą pewnością można zaliczyć Chelsea Hotel. Hotel co prawda przyjmuje gości, ale najbardziej znany jest z mieszkańców, którzy – współcześnie lub dawniej – zatrzymali się w nim na dłużej. To tutaj mieszkali między innymi Robert Oppenheimer, Stanley Kubrick, Dennis Hopper i Uma Thurman, a także Sid Vicious i Nancy Spungen.

Top Of The Rock
iStock-605788178.jpg
Top Of The Rock jest miejscem, z którego można zobaczyć cały majestat Manhattanu i Nowego Jorku. Ten taras widokowy, zlokalizowany na 67, 68 i 69 piętrze budynku Rockefeller Center. W całym mieście nie ma miejsca z lepszym widokiem – o tym jesteśmy całkowicie przekonani!

stock-sparklingjpg.jpg
Wymienione wyżej atrakcje – oraz wiele innych – będziecie mogli zobaczyć na własne oczy! Podróż na Manhattan jest bowiem nagrodą w konkursie, organizowanym przez markę Stock Prestige, która właśnie zaprezentowała limitowaną edycję wyjątkowej wódki Stock Sparkling New York – wyjątkowej, bo wzbogaconej bąbelkami! Wszystko po to, aby wrażenia smakowe były jeszcze przyjemniejsze. Stock Prestige to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu wysokiej klasy alkoholi z najnowszymi osiągnięciami w produkcji wódki.

Jeśli chcecie wygrać podróż na Manhattan, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie – szczegóły znajdziecie na stronie www.konkurs.stockprestige.pl

Dodał(a): CKM.pl/ fot. istockphoto.com Piątek 01.12.2017