Wygraj bilety na koncert Oh Land!

Odpowiedź na krótkie pytanie i zgarnij bilet na koncert Oh Land, który odbędzie się w Basenie już za niecały miesiąc!

Oh Land

Już 20 listopada w klubie Basen odbędzie się koncert pięknej artystki o duńskich korzeniach - Oh Land. Do rozdania mamy aż 8 biletów na to wspaniałe muzyczne wydarzenie! Wystarczy tylko, że odpowiesz na jedno, proste pytanie, a wejściówka może powędrować właśnie do ciebie! CKM.PL nagrodzi autorów najbardziej zaskakujących odpowiedzi! Czas... START!

DLACZEGO WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ/POWINNAŚ WYGRAĆ BILET NA KONCERT OH LAND ?

Na odpowiedzi czekamy do 10 listopada 2013 roku włącznie.

Nagrody nie mogą wygrać osoby o takim samym nazwisku i adresie.
Wszystkie wpisy z kont powiązanych ze sobą zostaną zdyskwalifikowane
.

Oh Land

Oh Land to artystka o duńskich korzeniach, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku. Debiutowała w 2008 roku albumem „Fauna”, który początkowo wydano tylko w jej rodzimej Danii. W 2011 roku debiutancki krążek ukazał się jednak również pod szyldem międzynarodowej wytwórni Epic Records i trafił nawet na zestawienie Billboard 200. Wydawnictwo poprzedziła również pełnowymiarowa EPka „Oh Land”. Artystka stała się rozpoznawalna dzięki przebojowemu, tanecznemu singlowi „Sun of a Gun”, który miała okazję wykonać m.in. w telewizyjnych show Davida Lettermana i Jimmy’ego Kimmela.

Oh Land

Na 24 września zaplanowana jest premiera trzeciego krążka Oh Land – „Wish Bone”. Album promuje utwór „Renaissance Girls”. Sama artystka mówi, że to prawdopodobnie najważniejszy album w jej karierze, pełen kontrastów i eksperymentów brzmieniowych.Dodał(a): CKM.PL Środa 30.10.2013