Wygraj bilety na koncert grupy Moderat!

Klub Basen zaprasza na koncert gigantów niemieckiej elektroniki - grupy Moderat, a CKM.PL rozdaje wam bilety na to wspaniałe muzyczne wydarzenie!
Moderat_byOlafHeine.jpg

ROZWIĄZANIE KONKURSU

 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Bilety ma koncert zespołu Moderat wygrywają: Żaneta z Warszawy, Dawid z Warszawy, Wojtek z Piaseczna i Justyna z Poznania. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej mailowo. Gratulujemy!


Już za niecały miesiąc, a dokładniej 02.02.2014 będziemy mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym koncercie gigantów niemieckiej elektroniki - grupy Moderat, organizowanym przez warszawski klub Basen. Z tej okazji mamy dla was 4 bilety, które możecie wygrać w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie, a jeden z nich może trafić właśnie do ciebie! Jak zwykle nagrodzimy autorów najlepszych i najbardziej zaskakujących odpowiedzi!

DLACZEGO CHCESZ WYGRAĆ BILET NA KONCERT GRUPY MODERAT I DLACZEGO POWINNIŚMY WYBRAĆ WŁAŚNIE CIEBIE?

Na odpowiedzi czekamy do 19 stycznia 2014 roku włącznie.

Wszystkie wpisy z kont powiązanych ze sobą zostaną zdyskwalifikowane.Przypomnijmy, że supergrupa Moderat powstała ze zderzenia osobowości i talentów duetu Modeselektor oraz znanego jako Apparat Saschy Ringa. Pierwszy wspólny longplay trójki muzyków ukazał się w 2009 roku uzyskując bardzo szybko miano jednego z najciekawszych elektronicznych albumów ostatnich lat.
Na kolejny album - Moderat II, który muzycy zaprezentują na koncercie w Basenie, trzeba było czekać aż 4 lata.MODERAT
02.02
Start: 20:00
Bilety: 100/120pln;
Miejsca sprzedaży:  ebilet.pl, ticketpro.pl, muno.pl, eventim.pl, evenea.pl
Organizator koncertu: Basen


Dodał(a): Karolina Pękalska Wtorek 07.01.2014