Wygraj bilety na Audioriver 2015!

Audioriver 2015 rusza już 24 lipca i potrwa do 26 lipca. Wygraj bilety i baw się razem z nami na największym polskim festiwalu z alternatywną elektroniką!

Audioriver - key visual.jpg

Z wielką przyjemnością, po raz kolejny ogłaszamy konkurs dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej wśród naszych czytelników! Zgarnij wejściówkę na Audioriver 2015 i baw się z nami na jedynym w swoim rodzaju festiwalu z alternatywną elektroniką!

W tym roku do rozdania mamy dla was aż 10 dwudniowych karnetów! Wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie, a staniesz przed szansą zgarnięcia jednego z nich!

Zatem do dzieła! Odnajdź drzemiące w tobie pokłady kreatywności i przekonaj nas DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ DOSTAĆ OD NAS BILET?

Na zgłoszenia w komentarzach czekamy do 07.07.2015! Nagrodzimy autorów najlepszych, naszym zdaniem, odpowiedzi!

Regulamin konkursu

 * * *

Festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 9 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 175 tys. fanów z Polski  i Europy, a edycja 2014 zgromadziła na plaży rekordową liczbę ok. 25 tys. osób każdego dnia.

Dotychczas ogłoszeni artyści Audioriver 2015 to: Underworld, Róisín Murphy, Adam Beyer, ALSO (Second Storey & Appleblim) live, Anja Schneider, Audion live, Bicep, Baasch, Ben Klock, Black Coffee, Breakage , CW/A live, Damian Lazarus & The Ancient Moons, dBridge, Dieselboy, DJ Marky feat. Stamina MC, Fur Coat, Gramatik live, Graze live, Hercules & Love Affair, High Contrast, Icicle – Entropy live, Jaguar Skills, John Talabot, Joy Orbison, Kalipo live, Karenn live, London Elektricity Hospital Summer Set, Marcel Dettmann, Nervy, Noisia, Rawtekk live, Roni Size Reprazent live, Rødhåd, Simian Mobile Disco (dj set), Solomun, SpectraSoul, Spor feat. SP:MC, Tale Of Us, Technimatic, Tiga live oraz Zenker Brothers. 

Zobacz też: podział na dni i sceny

* * *

EDIT:
Lista laureatów: paaullka,
ckmbigfan, Barb, jestemporem, Roni, apple pie, anirolak, Pan Stefan, marcepan, nokia6280628.

Wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej mailowo. Czekamy na maile zwrotne z danymi do wysyłki karnetów!

Gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń oraz udanej zabawy! Do zobaczenia w Płocku!


Dodał(a): Karolina Pękalska Czwartek 25.06.2015