Wygadany kierowca ZTM

Oto jedyny w swoim rodzaju kierowca warszawskiego ZTM, który do swojej pracy podchodzi naprawdę profesjonalnie! Zagada do wsiadających i wysiadających, opowie o mijanej lokalizacji oraz sprawi, że nawet w poniedziałek rano, uśmiechniesz się jadąc do roboty. Zobacz nagranie, uwieczniające jego kwieciste wypowiedzi!

shutterstock_62776651.jpg

Ile razy zdarzyło ci się kląć pod nosem podczas podróży w zatłoczonym autobusie pełnym uciążliwych współpasażerów? A kląć na kierowcę, który bezczelnie zamknął ci drzwi przed nosem, albo - co gorsza - zamknął je na tobie, zanim zdążyłeś opuścić pojazd? Jako, że o nieprzyjemne sytuacje w komunikacji miejskiej nietrudno, tym bardziej doceniamy werwę do pracy pewnego kierowcy ZTM, który od kilku lat niezmiennie zaraża Warszawiaków pozytywną energią. Po pierwsze, zawsze opowie coś ciekawego, po drugie, posłuży dobrą radą, aż wreszcie po trzecie - sprawi, że na twarzach pasażerów pojawi się uśmiech!

10 typów współpasażerów, których masz ochotę wykopać przez okno pojazdu

Poniżej przedstawiamy materiał dźwiękowy, który został zarejestrowany przez jednego z pasażerów, mających przyjemność podróżować z Wesołym Kierowcą. Bohater nagrania - Robert Chilimończyk jest bardzo dobrze znany Warszawiakom i ma nawet swój własny fan page na Facebooku, na którym znajdują się m.in. jego aktualne grafiki pracy oraz zdjęcia z pasażerami! Mężczyznę można spotkać przede wszystkim w autobusach linii: 509, 101 i 114. :)Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 23.03.2015