Wyciekł fragment "Warcrafta"

Z tegorocznego Comic Con nieoczekiwanie wyciekł fragment "Warcrafta". Oto jak zapowiada się film w reżyserii Duncana Jonesa!

warcraft

Film "Warcraft" zawitał na tegorocznej edycji Comic-Con, a jego promocja odbiła się szerokim echem wśród fanów serii. Wszystko za sprawą nietypowego materiału wideo promującego film podczas wydarzenia oraz fragmentu, który kilka dni później nieoczekiwanie wyciekł do sieci.

 

Podczas wspomnianej imprezy Studio Legendary Pictures zaserwowało fanom serii niecodzienny materiał promocyjny. Zamiast typowego trailera, widzowie zobaczyli wideo nakręcone z lotu ptaka z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości. Po założeniu hełmu każdy mógł poczuć się tak, jakby siedział na gryfie i zwiedzał Azeroth. Chwilę później materiał wylądował także na Youtubie w wersji umożliwiającej obrót kamery o 360 stopni. Na tym miało się skończyć. Przynajmniej w najbliższym czasie.


Wbrew założeniom twórców, do sieci zdążył jednak wyciec również fragment produkcji. Mimo że nie jest on najwyżej jakości, fani serii mogą zaspokoić swoją największą ciekawość.

Premiera filmu w reżyserii Duncana Jonesa planowana jest na 11 marca 2016 roku.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Środa 15.07.2015