Wybory Najlepszej Plażowej Sylwetki!

Dwudziestego drugiego sierpnia odbył się w klubie La Playa największy, ogólnopolski konkurs fitness modelingu! Profesjonalne jury oceniło kandydatki i kandydatów i wybrało najlepsze plażowe sylwetki w Polsce!
Playboy Beach Party
Konkurs kobiet sprawił, że wszystkim obecnym mężczyznom zaświeciły się oczy i długo nie będą mogli zapomnieć tego widoku! Piękne, wysportowane kobiety w skąpych kąpielowych strojach, prezentujące smukłe, wypracowane sylwetki, które z powodzeniem mogłyby zdobić Playboya... Żeńska część publiczności La Playa mogła natomiast podziwiać wysportowanych mężczyzn, startujących w konkursie.
laplaya9.jpg
laplaya10.jpg

Jury po burzliwych obradach wybrało Queen and King of the Beach, którymi zostali: Sylwia Leśniewska i Damian Kalinowski. Miss i Mister Photo: Sylwia Leśniewska i Maciej Myszków.
laplaya16.jpg
Oprócz zawodów Fitness Modelingu publiczność obejrzała pokazy zumby, twerku i salsy oraz mogła skorzystać z porad dietetyków i wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą był skuter Hondy Wave 110 i.
laplaya11.jpg
laplaya5.jpgGoście mogli z bliska zobaczyć przedpremierowy pokaz Hondy Type R. Benzynowy, dwulitrowy silnik i-VTEC TURBO o mocy 310 km rozpędza to auto w 5,7 sekundy.
laplaya6.jpg
laplaya17.jpglaplaya2.jpg

laplaya4.jpgDodał(a): mat. prasowy Sobota 22.08.2015