Wujek Dobra Rada

Nie dostaniesz od nas Ferrari Enzo ani platynowej karty kredytowej. Otrzymasz coś bardziej cennego – uniwersalne rady, dzięki którym spełnisz wszystkie swoje męskie ambicje. Wszystkie!
Wujek Dobra Rada

Przestań marudzić, narzekać, gdakać, kwękać, ględzić, gderać i labiedzić! Tak nie można! Nie jesteś przecież mołdawskim fryzjerem, którego pokarało nieświeżym oddechem, żoną ze świerzbem, niewydarzonymi bachorkami i skłonnością do taniego wina. Przekonaj się, jak łatwo możesz zamienić los na główną wygraną, gdy w ręku trzymasz nasz przewodnik, który krok po kroku pokazuje, co i jak trzeba zrobić, by twoja męskość stała się wzorcowa, eksportowa, błyszcząca świeżym lakierem i niewzruszona jak Wawel. Specjalnie dla Ciebie  — 10 rad, które są wejściówką do świata, gdzie testosteron miesza się z whisky, adrenalinę z prochem, a napalm z tabasco!

I. JAK ZOSTAĆ SAMCEM ALFA

Samiec alfa w świecie zwierząt ma pierwszeństwo przy podziale pożywienia i w doborze partnerek. W świecie ludzi zajmuje się tylko tym ostatnim. Nie przepuści żadnej kobiecie i żadna nie potrafi mu się oprzeć. Jak więc zostać takim supersamcem? Najlepszych porad w tej kwestii udziela Tomasz Marzec, twórca serwisu alphamale.pl. Oto kilka ze strategii zdobywania kobiet, publikowanych przez niego na łamach autorskiego „Alpha Male Magazine”: „Nie pytaj o jej pozwolenie. Ty decydujesz o wszystkim. Nie zdejmuj jej bielizny, ona zrobi to sama. Jeśli kobieta Ci mówi, że czegoś w Tobie nie lubi — to jej problem, nie Twój. Ustal szereg zasad, których one nie mogą łamać. Pamiętaj, że Ty jesteś nagrodą i to one Ciebie potrzebują”. Chyba wszystko jasne...

II. JAK MIEĆ STALOWE MIĘŚNIE

Wtym temacie doradzi ci tylko jeden człowiek. „Liczą się dieta i ciężki trening” — podkreśla przy każdej okazji Mariusz Pudzianowski, mistrz świata strongmanów. Do zbudowania mięśni niezbędne są aminokwasy, których najwięcej jest w jajkach i rybach. Dlatego najwięksi siłacze jedzą tygodniowo po 60—80 jajek i uzupełniają dietę suplementami. W wywiadzie dla CKM Pudzian zdradził, że aminokwasy, kreatynę i boostery łyka cztery razy dziennie! Oprócz tego polski strongman ćwiczy codziennie po 3—4 godziny, w tym dwie godziny pakuje na siłowni. Efekt? Jego biceps ma obwód 56 cm, a udo 80 cm. Z takimi mięśniami staniesz się maszyną!

III. JAK ZOSTAĆ MEGAGWIAZDĄ

Na tzw. Zachodzie potrzebny jest do tego talent oraz lata nauki i ciężkiej pracy. Wspaniałe kariery superbraci Mroczków czy np. Przemka Cypryańskiego pokazują, że u nas jest inaczej. Żeby zostać gwiazdą, musisz załapać się do telewizji. Jakiejkolwiek. Ideałem jest drugoplanowa rólka w telenoweli. Da ci ona prawo wstępu na wszystkie warszawskie bankiety, gdzie spotkasz inne równie utalentowane sławy oraz tabuny paparazzi. Dzięki nim w kolorowym tygodniku zobaczą cię producenci telewizyjnego show w stylu „Gwiazdy zostają na lodzie”. Teraz wystąp w ich programie i — choć nie masz pojęcia o śpiewaniu, tańcu ani, tfu!, aktorstwie — megakariera stanie przed tobą otworem.

IV. JAK POSADZIĆ WIELKIE DRZEWO

Spełnianie tego pierwotnego obowiązku zacznij od... małego drzewka. Gdy już je masz (kupisz w sklepie ogrodniczym), znajdź odpowiednie miejsce (nie każde drzewo przyjmie się na każdej glebie) i wykop dół na tyle głęboki, żeby zmieściły się w nim wszystkie korzenie sadzonki. Pamiętaj: zielonym do góry! Roślinkę ostrożnie zakop i przez kilka dni obficie podlewaj. „Najlepiej robić to wiosną lub jesienią w październiku. Wtedy drzewo doskonale się przyjmie” — radzi Jacek Bożek, założyciel i prezes ekologicznego Klubu Gaja. Kiedy już wszystko podlejesz, wystarczy, że cierpliwie poczekasz. Po jakichś stu latach z tego małego drzewka urośnie ci olbrzymie, dorodne superdrzewo.


Dodał(a): ckm Piątek 15.07.2011