Wolverine pojawi się w nowych X-menach!

Niewiele ponad miesiąc pozostał do premiery najnowszej części „X-men: Apocalypse”, a w sieci pojawił się właśnie ostateczny zwiastun filmu. I, jak wynika z dosłownie ostatniej sekundy zwiastuna, w tej części zobaczymy Wolverine’a.
wolverine.jpg

Ostateczny zwiastun najnowszej części X-menów jest tak jak i poprzednie, które mieliśmy okazję oglądać, utrzymany w klimacie pełnym mroku i całkowitej destrukcji, spowodowanych przez pojawienie się na ziemi superpotężnego Apocalypse (w końcu imię zobowiązuje).

To jednak żadna nowina, bowiem mogliśmy się dowiedzieć tego z poprzednich zwiastunów. Dlatego też nie ma sensu po raz kolejny opisywać fabuły filmu i skupiać się na tym co dzieje się przez pierwsze 2 minuty 26 sekund trailera. Bowiem wszystko, co najważniejsze, co jednocześnie najbardziej podgrzewa atmosferę wokół nowych X-menów, zdarzyło się w drugiej minucie i dwudziestej siódmej sekundzie zwiastuna i w tej samej sekundzie się skończyło – chodzi o pojawienie się Wolverine’a.

To właśnie w samej końcówce, dostajemy jednosekundową migawkę wysuwających się charakterystycznych pazurów mutanta. I to jest właśnie to, na co warto czekać jeśli chodzi o nowych X-men.W filmie poza Wolverine'em (w jego roli prawdopodobnie Hugh Jackman) wystąpią Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok).W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac. Premiera filmu zapowiadana jest na 27 maja 2016.

Swoją drogą to nie pierwszy spektakularny powrót – w tym roku do kin trafi bowiem najnowsza część Kapitana Ameryki, w której powróci nie kto inny tylko Spider-Man.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 25.04.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)