Seksualnie Niebezpieczni vs Dorwać Gringo

Wolisz komedie, czy filmy akcji? W tym tygodniu Mel Gibson w doskonałej produkcji, albo film o losach licealnych błaznów. Wybór należy do ciebie!

seksualnie niebezpieczni.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Seksualnie Niebezpieczni
reż.: Ben Palmer


Jeżeli nie znudziły ci się jeszcze komedie, w których nastoletnie ofermy wyjeżdżają na wakacje w poszukiwaniu dupeczek, powinieneś przetrwać ten film, a może i nawet świetnie się bawić. Oto kolejni młodociani napaleńcy robiący z siebie pośmiewisko – różnica jest taka, że wyjątkowo nie jest to produkcja amerykańska, tylko twórczość from UK. Trochę angielskiego humoru, trochę żartów seksem inspirowanych i mamy odmóżdżający seans na weekendowe popołudnie.

Dorwać Gringo
reż.: Adrian Grynberg


Masz ochotę na dobry film akcji? To świetnie, bo „Dorwać Gringo” właśnie do takich należy! Mel Gibson wciela się w rolę złodziejaszka, któremu nie udał się przekręt. W konsekwencji trafia do meksykańskiego pierdla, a właściwie ogrodzonego miasteczka, pełnego szczurów, bandziorów i brudnych dzieci, pełniącego jego funkcję. Innymi słowy: syf, kiła i mogiła trzymana w ryzach przez mafię. Gibson będzie miał sporo roboty… Film warto zobaczyć chociażby z tego powodu, że porównuje się go stylem do dzieł Tarantino (czyt. kawał dobrej rozrywki).


Dodał(a): Jagoda Piątek 18.05.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dr Jones (2012-05-18 18:48:10)
świetny test z kinowego plakatu oddaje klimat "Dorwać gringo"- "Meksyk all inclusive ! Wieczny odpoczynek gwarantowany" Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-05-18 13:35:00)
"Dorwać gringo" dobra sensacja w wydaniu Mela Gibsona warto obejrzeć .
"Seksualnie niebezpieczni " tego jeszcze nie widziałem , ale może być ciekawa jazda w angielskim wydaniu. Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)