Wódka, sauna i traktory. Prezydent radzi, jak chronić rodaków

Izolacja, maseczki, mycie rąk? – to już przeżytek. Prezydent Białorusi podzielił się z obywatelami swoimi niekonwencjonalnymi receptami na koronawirusa.
Лукашэнка трактар.jpg

Podczas gdy Andrzej Duda nagrywa filmiki na TikToka, zachęcając młodzież do pozostania w domu i grania w gry, Aleksander Łukaszenka wskazuje swoim rodakom “lepsze” sposoby na koronawirusa.

Odpowiednio mocny alkohol może być skuteczny przy dezynfekcji rąk. Jednak zdaniem prezydenta Białorusi samo przemywanie dłoni nie wystarczy, dlatego przy okazji warto strzelić sobie lufę w gardło.Na jednego głębszego trzeba jakoś zasłużyć. I choć wiadomo, że praca jest najlepszym sposobem na kaca, zdaniem Łukaszenki może też pomóc w zwalczeniu koronawirusa. Szczególnie prozdrowotna jest harówka na roli. Jak powtarza prezydent „Traktor wyleczy wszystkich”.

Po “robocie” przychodzi czas na relaks. Najlepszym rozwiązaniem według Łukaszenki jest pójście na saunę – najlepiej kilka razy w tygodniu. W końcu jak przekonują Chińczycy, wirus nie jest w stanie przetrwać w temperaturze powyżej 60°C.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Środa 01.04.2020