Włam do zbrojowni Bilzeriana

Dan Bilzerian to groźny facet. Rzuca aktorkami porno z dachu (to akurat mało męskie), ma wyszkolenie SEALsów, no i cały arsenał broni przeróżnego kalibru. Mimo to ktoś odważył włamać się mu do chaty.
bilzerian-bron.jpg

fot.: instagram.com/danbilzerian

Z tym że ten ktoś doskonale wiedział, gdzie jest wtedy Dan Bilzerian. Trudno nie wiedzieć – król instagrama dokumentuje na swoim profilu wszystkie podróże. Zazwyczaj odbywa je prywatnym odrzutowcem w asyście półnagich modelek. Zatem potencjalni złodzieje wiedzą, kiedy brodacz grasuje poza miastem.Ale kto pilnuje wtedy domu? Prócz jego udomowionej kozy, wychodzi na to, że wynajmowana posiadłość w Hollywood Hills nie jest zbyt dobrze strzeżona. Według serwisu tmz.com, który ma swoje dojścia w policji Los Angeles, ktoś wybił okno i wspiął się do środka. Następnie udał się bezpośrednio do zbrojowni, więc musiał wiedzieć, gdzie ona się znajduje. I tu znów przychodzą na myśl zdjęcia i filmy zamieszczane przez Bilzeriana, które zdradzają jego pokaźną piaskownicę.

W zbrojowni na ścianach wisi kilkadziesiąt sztuk broni krótkiej, długiej, automatycznej, robionej na zamówienie – generalnie znajdziesz tam wszystko, czego duzi chłopcy potrzebują do świetnej zabawy. Gdybyś chciał przestrzelać każdy egzemplarz, zajęłoby Ci to co najmniej tydzień.Złodziej (lub kilku nie ustalono ile osób uczestniczyło we włamaniu) nie zabrał z posiadłości niczego. Skupił się na zbrojowni. Policja mówi, że są ślady manipulowania przy zamku. Śledztwo jest w toku. Gdzie był monitoring, zapytasz pewnie? Obstawiam, że jedyne funkcjonujące kamery w tym domu zainstalowane są za lustrami w sypialni Dana. Widząc grube imprezy playboya, montowanie ich w miejscach ogólnodostępnych, strzeliłby (nomen omen) sobie w stopę.

Dan zlecił zwiększenie ochrony w posiadłości, podczas gdy sam bawił się wyśmienicie na festiwalu Electric Zoo w Nowym Jorku – imprezie, na którą wydał 2,5 miliona złotych.Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/danbilzerian Środa 09.09.2015