Wikingowie sezon 2 – premiera!

Lubisz okraszone niezwykłymi scenami walk, świetną muzyką i pięknymi kobietami seriale? Mamy dobrą wiadomość. 27 lutego premiera drugiego sezonu Wikingów. Serialu, który moglibyśmy oglądać bez końca!

Wikingowie sezon 2Przyznamy szczerze - rzadko, kiedy czekamy na drugi sezon jakiegoś serialu z taką niecierpliwością jak teraz. Już wkrótce, za dwa tygodnie nasze oczekiwana zostaną nagrodzone. Po raz kolejny z zapartym tchem będziemy gapić się w ekran telewizora, na którym to młody i niezwykle bystry wiking ruszy na kolejne wyprawy.

Serial przenosi nas do średniowiecznej Skandynawii. Głównym bohaterem jest wspomniany wcześniej Ragnar Lotkbrok, który na przekór wodzowi rusza na Zachód docierając do Anglii, którą łupi. Przy okazji porywa chrześcijańskiego mnicha, którego chce oddać w ofierze swoim pogańskim bogom.W serialu pełno jest intryg, niezwykłych scen walki a także - co cię z pewnością ucieszy - seksu.

Czym zaskoczy nas drugi sezon tej niezwykłej produkcji? Będą kryzysy. Wiary, związków i władzy. No i poleje się krew, wiele krwi… Pierwszy sezon składał się z dziewięciu odcinków. Premiera drugiego, dziesięciu odcinkowego sezonu Wikingów 27 lutego w History Tv.

Dodał(a): Johny B. Środa 12.02.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Krad (2014-02-13 23:45:58)
Popieram, świetny serial. Thor i Walkirie mymi świadkami. Zgłoś naruszenie
M4rcin (2014-02-12 22:07:02)
Na Odyna! to jeszcze 2 tygodnie czekania... Mam nadzieję, że ten trailer nie pokazuje co faktycznie stanie się z Flokim... ta niepewność i czekanie do 27... żeby to tylko nie była scena gdzieś z końca sezonu.

reyden, oglądałem i jak najbardziej polecam. Teraz przynajmniej po pierwszym sezonie masz praktycznie od razu drugi, więc nadrabiaj przed premierą :) Zgłoś naruszenie
reyden (2014-02-12 15:25:29)
Od dłuższego czasu się przymierzam do tego serialu i chyba pora go wciągnąć... :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)