Wiggry - Letni Chamski Podryw

Trzymaj się mnie mocno, bo osiągam prędkość z górki. Coś Ci nie pasuje, jedź do Niemiec na ogórki! Wiggry wiggry wiggry! Co, nie znają gimby? – grzmią chłopaki z Letniego Chamskiego Podrywu.
wigry.jpg

Komu kiedykolwiek „Wigrus” nie złożył się podczas jazdy, nie wie o czym jest ten kawałek. Łezka kręci się nam w oku, gdy widzimy tę piękne maszyny, które docenili tak zacni goście zza oceanu jak Jason Dynamo i Snoop Dętka.

Chłopaki z Kielc zasłynęli w sieci pięć lat temu hiciorem „Czinkłaczento”, po którym ceny tych kultowych Fiatów poszły w górę o 200%. Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz określają się duetem pop-hip-hopowym. Czyli niewiele się różnią od amerykańskich raperów z radiowych list przebojów. Tyle że za oceanem Jankesi jeździli w dzieciństwie Cadillakami, a u nas rowerami marki „Wigry”.Dobra robota panowie, może jeśli Jason Derulo i Snoop Dogg nie będą mogli przyjechać do Polski, wystąpicie jako ich sobowtóry. Z daleka na scenie będziecie wyglądać jak oryginały, a gimby angielskiego nie znają, więc pobełkoczecie coś z kluskami w gębach.

Dodał(a): gianni Piątek 03.10.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)