Więzienie na wodzie

Oczywiście żaden przestępca nie chciałby trafić do więzienia, ale ci, którzy mają chorobę morską szczególnie nie życzyliby sobie skończyć w The Vernon C. Bain Center (VCBC)

Vernon C. Bain Correctional Center

fot. Vernon C Bain Correctional Center

Jeśli wydawało ci się, że karę pozbawienia wolności można odbywać tylko w starej ruderze położonej na obrzeżach miasta, zdecydowanie jesteś w błędzie. Niektórzy skazani świat oglądają nie tyle zza krat, co dodatkowo zza burty. Przedstawiamy wam największy na świecie statek pełniący funkcję więzienia operacyjnego, co potwierdza Księga Rekordów Guinnessa - The Vernon C. Bain Center (VCBC)!

Pływające więzienie zostało otwarte w 1992 roku i miało być receptą na przeludnione pudła Nowego Jorku. Zajmuje powierzchnię 190 metrów długości i 38 metrów szerokości. W stu celach i czternastu dormitoriach znajduje się aż osiemset łóżek dla skazańców. Oprócz tego na pokładzie jest pełnowymiarowa sala gimnastyczna do koszykówki, siłownia, biblioteka i nowoczesny ośrodek medyczny.

Ciekawe jak często personel tego pierdla musi interweniować z powodu objawów choroby morskiej...


Dodał(a): BJ, fot. flickr.com/photos/reivax/246687040/ Czwartek 17.07.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Thanos (2018-10-06 07:21:06)
I am here for the share you update for delete bing history completely in your browser this is the full way to secure the all browser setting to batter update thanks. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)