Wierni dostają stek i broń

Jeden z kościołów baptystycznych organizuje nietypową promocję swojej `placówki`. Przychodząc na specjalną mszę można zjeść obiad ze stekiem w roli głównej, a 25 szczęśliwców wyjdzie z nietypową nagrodą – strzelbą.
baptistgun.jpg

Nie ma żadnego podstępu, wystarczy tylko przyjść 6 marca do Lone Oak First Baptist Church w Kentucky oraz przyjąć wiarę baptystów. Jeśli nie wierzysz w nic i w nikogo poza własnymi umiejętnościami i tak będzie Ci wszystko jedno, bo pewnie w tej chwili  sam nie wiesz co wyznajesz.

Kościół Baptystów w Lone Oak celebrować będzie w ten sposób swoja wiarę, ale i Drugą Poprawkę do amerykańskiej konstytucji, która mówi o swobodnym dostępie do broni dla każdego mieszkańca USA. Były pastor i zapalony myśliwy Chuck McAlister zachęca do uczczenia obu okazji przy wspólnym stole pełnym steków. Na deser oferuje polowanie i pokaz strzelania z broni.

Jeśli ktoś już wyznaje baptyzm lub ma własną broń, może przyjść na moro-niedzielę. Ubiór w charakterystyczne maskowanie gwarantuje ochronę przed łowiącym niewiernych pastorem.

Dodał(a): carlo Wtorek 04.03.2014