Wielki pogrzeb wielkiego mafiozy

Trwa oburzenie po czwartkowym pogrzebie szefa włoskiego gangu - Vittorio Casamonica. Ceremonia wyglądała niczym z "Ojca Chrzestnego"

pogzebmafioza.png

Czwartkowy pogrzeb szefa włoskiego gangu - Vittorio Casamonica, który odbył się we wschodniej części Rzymu wyglądał niczym kadr z "Ojca Chrzestnego". W ceremonii wzięło udział kilkaset osób, wśród których z całą pewnością nie brakowało przestępców wyższej i niższej rangi. Oczywiście fakt ten wywołał niemałe oburzenie wśród władz kościoła i miasta, a także mediów na całym świecie.

Zmarły w wieku 65 lat mafiosa przewodził jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Rzymie, specjalizującej się w handlu narkotykami, wymuszeniach i lichwie.

Po mszy trumnę mężczyzny przetransportowano na cmentarz Rolls-Roycem, gdzie przywitała ją muzyka z w.w. filmu, grana przez orkiestrę Francisa Forda Coppoli. Na ceremonii można było zobaczyć także wielką, zdobioną karetę z początku XX wieku z sześcioma rumakami. Z helikoptera rozsypano płatki róż...Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Piątek 21.08.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Internauta (2019-03-21 13:15:18)
Sławni ludzie odchodzą, ale jakby ktoś chciał zapalić komuś sławnemu wirtualny znicz https://www.pamietam.pl/znicz-wirtualny-dla-slawnego albo dowiedzieć się na którym cmentarzu spoczywa lub w ogólę poznać bazę cmentarzy https://www.pamietam.pl/polskie-cmentarze to polecam: https://www.pamietam.pl/ Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)