Wiedźmin 3: Dziki Gon - 1,5 mln sztuk w przedsprzedaży!

Najbardziej oczekiwana gra 2015 według użytkowników na całym świecie, 200 nagród jeszcze przed premierą, 1,5 miliona kopii zamówionych w przedsprzedaży – polskie arcydzieło firmy CD Projekt RED „Wiedźmin 3: Dziki Gon” właśnie pojawił się na sklepowych półkach.
wiedzmin-3-otw.jpg

Cztery lata musieliśmy czekać na kolejną odsłonę „Wiedźmina”. Twórcy pracowali nad nią od trzech lat. Premiera przesuwana była już dwukrotnie, ale tylko dlatego, że autorzy chcieli oddać graczom produkt pełny, bez wpadek, bez lagów, bez niedoróbek. Najnowsze cyfrowe przygody Geralta z Rivii dostępne będą w 109 krajach całego świata! Tytuł otrzymał również jedno z ważniejszych trofeów – nagrodę dla najbardziej oczekiwanej gry 2015 podczas gali The Games Awards w Las Vegas, która nazywana jest branżową ceremonią rozdania Oscarów.

wiedzmin-3-1.jpg

Mimo, że Polacy nie mieli kosmicznego budżetu, bo 40 milionów dolarów na produkcję gry wideo w Stanach Zjednoczonych to niedużo (tyle Amerykanie wydają na promocję gotowego produktu), gra jest arcyciekawa i ma uzależniać niczym oglądanie zdjęć pięknych dziewczyna na CKM.PL.Sandboksowy, rozległy świat rozgrywa się na mapie o niespotykanych dotąd rozmiarach. Zamiast więc pchać fabułę naprzód, możesz eksplorować świat przeniesiony z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, odtworzony z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystko dzięki skrupulatności twórców i silnikowi gry, który został przemodelowany i rozbudowany do granic możliwości. Wyobraźnia deweloperów również poniosła ich, gdzie wzrok nie sięga – historia Wiedźmina ma aż 36 alternatywnych zakończeń!W najnowszym Wiedźminie, aspirującym do najlepszego RPG wyprodukowanego do tej pory, Geralt najpierw musi odnaleźć swoją Yennefer, by wraz z nią wyruszyć w poszukiwania dziecka z przepowiedni. I wcale nie chodzi o niańczenie niepozornego brzdąca, ale o istotę, która może doprowadzić świat do zagłady lub go uratować. Po drodze oczywiście trzeba będzie oczyścić drogę z potworów, strzyg i bardziej przyziemnych przeciwników. Ma w tym pomóc system rozwoju postaci, broni oraz opancerzenia. Nauczysz się magii, fechtunku, a niekiedy szybkie nogi Twoje lub konia okażą się najlepszym rozwiązaniem.Okazuje się, że prócz pięknych Słowianek, ludzi na całym świecie urzeka również słowiańska fantastyka.Wiedźmin 3: Dziki Gon
Platformy: PC, PS4, XONE

Minimalne wymagania sprzętowe dla PC
System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
Pamięć: 6 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11

Zalecane wymaganie sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 19.05.2015