Wewnątrz kury - kraniec internetu

Znów dotarliśmy na koniec internetu… W sieci pojawiły się zdjęcia gościa odzianego w skóry kurczaków. I nie były to samojebki w przymierzalni jakiejś sieciówki wykonane przez blogera modowego. W tym out ficie przechadzał się po Londynie.

skóra-kura.jpg


Londyn jest miastem multikulturowym, tolerancyjnym i mało kogo dziwi widok obmacujących się na ulicy facetów, czy laski w podartych rajstopach, na metrowych koturnach i z irokezem w kolorach tęczy. Ale temu gościowi udało się skupić na sobie uwagę niewzruszonych zazwyczaj Londyńczyków.

Post użytkownika FLESH.


FLESH to projekt dwóch „artystów” - Lewisa G. Burtona i Victora Ivanova. Pierwszy jest modelem i prezentuje stroje szyte przez drugiego. Na swoim fan page`u bełkoczą o „zależności pomiędzy tożsamością a utowarowieniem”. Nam to wygląda na parcie na social media i osobliwą dewiację, ale kto zrozumie „artystów”.

Post użytkownika FLESH.

Oprócz otwierania ludziom oczu na sprawy istotne, panowie dbają o kondycję fizyczną internautów, serwując nam instruktażowe wideo fitnessowe:Dodał(a): carlo Czwartek 14.08.2014