Wegetarianie jedzą mięso po alkoholu!

Okazuje się, że aż co trzeci wegetarian wcina potajemnie mięso, kiedy się podpije! Ha! Zawsze wiedzieliśmy, że nie ma to, jak kebab w drodze z melanżu do domu!

shutterstock_164151236.jpg

Grupa badawcza zorganizowana przez VoucherCodesPro.co.uk przeprowadziła ankietę wśród 1789 brytyjskich wegetarian. Aż 37% z nich przyznało się do jedzenia mięsa podczas picia alkoholu! Pozostali podkreślili, że nigdy nie spożywali zwierzyny.

Upadli wegetarianie najczęściej wcinają kebaby (bardzo popularne w Wielkiej Brytanii) i hamburgery. Następnymi najpopularniejszymi grzeszkami były kolejno: bekon, smażone kiełbaski wieprzowe i kurczak.

Co ciekawe, aż 34% z badanych, którzy przyznali się do spożywania mięsa, wyznało, że robiło to ZA KAŻDYM RAZEM podczas picia! Kolejne 26% zadeklarowało, że robi to "dość często", a 22%, że "rzadko". Aż 69% mięsożernych wegetarian nie przyznało się do swoich mięsnych eskapad znajomym.

W roku 2014 naukowcy pracujący dla Human Research Council dowiedli, że aż 84% wegetarian wraca do jedzenia mięsa. Tymczasem naukowcy przekonują, że niejedzenie mięsa wcale jest tak samo niezdrowe, jak jedzenie go w nadmiarze.

źródło: mic.com


Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 12.10.2015