Wardęga zatrzymany za awanturę

Sylwester Wardęga został obezwładniony i zakuty w kajdanki przez policję po nieudanej interwencji Straży Ochrony Metra w Warszawie. Najwidoczniej i jego ogarnął szał związany z premierą "Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy", bo gdy wyciągnięto go z podziemnej kolejki, ubrany był w strój Dartha Vadera.

wardega-zatrzymany.jpg
Sylwester Wardęga, który zasłynął na cały świat swoim nagraniem Mutant Giant Spider Dog, zabrał się najprawdopodobniej za tworzenie nowych materiałów. I po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem. Tym razem rzekomo szarpał się ze starszym człowiekiem w wagonie warszawskiego metra. Przebrany był w strój Dartha Vadera i do ostatniej momentu, zanim został wywleczony na peron, pozostawał w charakterystycznym hełmie.

Gdy odsłonięto przyłbicę, twarz awanturnika stojącego po Ciemnej Stronie Mocy okazała się znana współpasażerom. Świadczy o tym choćby komentarz słyszany na poniższym nagraniu: "O, wiadomo!". Dziadek, z którym miał szarpać się Wardęga, okazał się jego kolegą, pomagającym najprawdopodobniej przy nagraniu. Panowie zapewne chcieli nagrać zabawny filmik, wykorzystujący gorący temat premiery najnowszej części "Gwiezdnych Wojen".Obaj panowie dość stanowczo, żeby nie powiedzieć brutalnie, zostali zatrzymani przez policję i Straż Ochrony Metra. Czy reakcja służb porządkowych była adekwatna? Czy jednak w obliczu zagrożeń terrorystycznych powinniśmy pochwalić funkcjonariuszy za zdecydowanie i izolację osoby podejrzanej?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Wtorek 15.12.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kamishi (2015-12-15 14:04:59)
Trzeba przyznać, że dziwne ma to hobby ale hajs na Vimeo (lub YT jeśli to amator) musi się zgadzać. Sytuacja wyglądająca na Extreme, ale może to być wyreżyserowana ustawka. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)