Walentynki z Lenovo YOGA Tablet 2 Pro

Luty 2015: Sprawdzacie, co kupić w prezencie ukochanej osobie na Walentynki? Niezależnie od tego, czy jest ona pasjonatem elektroniki, czy też tablety są dla niej nowością, Lenovo oferuje świetny tablet, idealny jako walentynkowy prezent.
3lenovo-tablet-yoga-tablet-.jpg
Walentynki w tym roku przypadają w sobotę. To dobrze czy źle? Dobrze, bo można ten dzień zamienić we wspaniałą randkę z cudownym niedzielnym porankiem. Pamiętaj jednak, że zostało już tylko 9 dni! Ups … zapomniałeś zarezerwować stolik w ulubionym miejscu, nie martw się - możesz zawsze zrobić swojej drugiej połówce lepszą niespodziankę i wówczas nawet kebab z ulicznej budki będzie wspaniałą ucztą. Jak to zrobić? Podaruj nowy Lenovo YOGA Tablet 2 Pro zaprojektowany przez inżyniera Lenovo – Ashtona Kutchera. Dzięki temu produktowi z łatwością zamówisz pyszne jedzenie z dostawą do domu, a ścianę w pokoju zamienisz na prywatny ekran kinowy, używając wbudowanego w tablet projektora.  Randka uratowana!
2lenovo-yoga-tablet-2--pro.jpg
Co wyróżnia Lenovo YOGA Tablet 2 Pro?
•13-calowy, większy niż standardowo, ekran QHD wykonany w technologii IPS oferującej szerokie kąty widzenia
•Wbudowany pico projektor, który umożliwia wysokiej jakości projekcję o przekątnej do 50 cali na dowolnej powierzchni – wyświetlaj klipy, filmy, program telewizyjne, wspólne nagrania na ścianie, czy suficie lub gdziekolwiek będzie to wygodne.
•To najlepiej wyposażony tablet na rynku jeśli chodzi o system nagłośnieniowy!  Posiada przednie 8-watowe głośniki JBL® z dużymi komorami rezonacyjnymi i 5-watowym subwooferem, bazujące na technologii przetwarzania dźwięku Wolfson® Master HiFi™ oraz dźwięku przestrzennego Dolby®.
•Rewolucyjna konstrukcja, w której komora baterii i składana podstawka zostały zamocowane z boku.
•Do 15 godzin pracy na baterii bez konieczności ładowania
•4 sposoby używania tabletu: Trzymaj w dłoni, Połóż, Postaw, Powieś.
•Ceny oraz dostępność możesz sprawdzać na stronie www.lenovo.pl

1kino-z-YOGA.jpg
Czyż to nie brzmi interesująco? Już teraz zapewnij sobie niezapomniany walentynkowy wieczór… a rano … no cóż, rozpocznij dzień z osobą, w której oczach zobaczyłeś radość na widok Lenovo YOGA Tablet 2 Pro.

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Środa 14.01.2015