Wakacje na trawce

W Kolorado powstał pierwszy ośrodek wypoczynkowy dla fanów marihuany. Oprócz tradycyjnych rozrywek takich jak: wycieczki górskie, czy jazda konna, w ofercie ma również lekcje poświęcone uprawie konopi indyjskich. Oczywiście palenie jest dozwolone!

shutterstock_207279334.jpg

Kolorado to jeden z kilku stanów w Ameryce, gdzie zalegalizowano rekreacyjne palenie marihuany. Nic więc dziwnego, że to właśnie tu powstał pierwszy ośrodek wypoczynkowy dla miłośników trawki! Znajdujący się w Durango - miejscowości zlokalizowanej u podnóża malowniczych gór San Juan, tzw. "CannaCamp" może nie jest najtańszą opcją na wakacje, ale na pewno ma w swojej ofercie rozrywki, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Zielony ośrodek oprócz wycieczek górskich, jazdy konnej, czy wędkowania, zapewni ci również lekcje uprawy konopi oraz miejsce do nielimitowanego spożycia marihuany. Zioło będzie można palić wszędzie, oprócz luksusowych domków letniskowych znajdujących się w ośrodku. Niestety towar musisz przywieźć ze sobą, ponieważ nie jest wliczony w koszt pobytu (395 dolarów od osoby za noc).

Coś nam się wydaje, że mimo wygórowanej ceny, znajdzie się sporo amatorów takiego wypoczynku...Dodał(a): Bartosz Joda Środa 10.06.2015