W te Święta podaruj jej coś innego

Pokaż, że się o nią troszczysz!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe 2 tygodnie, a Ty nie masz jeszcze prezentu dla niej? Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, kosmetyki, biżuteria… to wszystko było. Nasza propozycja? Mniej oczywistego prezentu, który pozwoli Twojej kobiecie poczuć się bezpieczniej, a Tobie zapewni większy spokój o jej zdrowie przez najbliższe lata.

Braster.png


Na pewno jesteś z piękna i niezależną kobietą, która, żyjąc w ciągłym biegu, jakimś cudem dzieli dzieli czas pomiędzy wiele aktywności i pasji. Pomimo to zawsze znajduje czas, by dbać o Twoje zdrowie, motywować do siłowni, czy pamiętać o wizytach u lekarza. Może w te Święta wreszcie się jej odwdzięczysz i zatroszczysz o jej zdrowie?

Braster to innowacyjne urządzenie do samobadania piersi w domu. Polscy naukowcy stworzyli i opatentowali je z myślą o kobietach. Nowoczesny design, zaawansowana technologia i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi to tylko niektóre z jego atutów. To pomocnik, który ułatwi kobiecie comiesięczne badanie piersi w domu.

Braster(4).jpg

Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych. Nie zastąpi go nawet najlepsza książka, najpiękniejsza bielizna, czy najdroższa biżuteria. W te Święta okaż bliskiej Ci kobiecie troskę o to, co ma najważniejszego – zdrowie i piersi, czyli jej atrybut kobiecości.

Uwaga! Z okazji Świąt Brastera można kupić o 200 zł taniej oraz wygrać 1 z 3 urządzeń w Konkursie. Szczegóły tutaj: https://www.braster.eu/promocja-swiateczna1

Braster(3).jpg


Dowiedz sie więcej o Brasterze - wejdź na www.braster.eu 


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 14.12.2017