Vitalic znowu w Polsce!

Vitalic, czyli jeden z najważniejszych reprezentantów francuskiej sceny muzyki elektronicznej - wizjoner dance flooru, który przez ostatnią dekadę zmieniał definicję muzyki elektronicznej - po raz drugi przekroczy progi 1500m2 do wynajęcia!

VITALIC 1500m2

Francuski maestro - Vitalic powraca! Na jego koncie znajduje się 5 świetnych albumów, z których ostatni - Rave Age, to przekład pasji do electro, ale również szerokie spektrum inspiracji rozciągających się od punka i filmowych soundtracków po indie dance i disco. Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie spędzić najbliższy weekend, my ci podpowiadamy - na sobotniej imprezie w 1500m2!Ostatnio polscy fani mieli okazję usłyszeć zrealizowaną przez niego świetną ścieżkę dźwiękową do filmu "Legenda Kaspara Hausera" z Vincentem Gallo w roli głównej. Emisja filmu odbędzie się przed imprezą o godzinie 20:00.

LEGENDA KASPARA HAUSERA to szalony technowestern z Vincentem Gallo w roli głównej i magnetyzującą muzyką DJ Vitalica! Najbardziej eksperymentalny film, uhonorowany wieloma nagrodami na prestiżowych festiwalach.
Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie „X” nad morzem „Y” w roku „0”. Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara…


VITALICVITALIC, 07.12.2013
1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20
start: 22:00

Bilety na imprezę w cenie 30/35 PLN lub 35/40 PLN (film + impreza) dostępne za pośrednictwem portalu Biletomat.pl, Muno.pl oraz Ticketpro (sieć sklepów Empik, Media Markt, Saturn).

VITALIC 1500m2


Dodał(a): Karolina Pękalska Środa 04.12.2013