Uważaj na zdradzoną kobietę – ta podpaliła samochód swojego byłego

Podobno zemsta smakuje najlepiej na zimno. Nie dotyczy to jednak przypadku tej kobiety, która wybrała jej bardzo gorącą wersję.
furka.jpg

Nie ma bardziej nieprzewidywalnej istoty niż zdradzona kobieta, która w akcie rozpaczy i furii jest zdolna posunąć się do wszystkiego. Tak jak ta pani, która przyszła do swojego byłego do domu, by prawdopodobnie zbluzgać go za zdradę, której się dopuścił.

Gdy jednak nie zastała delikwenta, postanowiła wyładować swoją złość na motoryzacyjnym przedłużeniu jego członka, czyli na jego furze. Na początku chwyciła za wielki kamień i próbowała wybić nim wszystkie szyby w aucie swojego ex. Gdy szkło, najwyraźniej kuloodporne, złośliwie nie chciało się rozbić, kobieta postanowiła zrobić coś innego.

Wideo z całego zajścia nie pokazuje niestety jak do tego doszło, ale po nagłym cięciu widać, jak samochód faceta stoi w płomieniach. Na miejsce wezwano też oddział straży pożarnej, bo hajcująca się fura znajdowała się zdecydowanie zbyt blisko domów i mogła podpalić całą okolicę.Niestety nie wiadomo, gdzie cała sytuacja miała miejsce, jak na to wszystko zareagował facet, ani też jak dalej potoczyły się losy zdradzonej kobiety. Morał z tej historii jest jednak oczywisty: nie próbujcie zdradzać swoich kobiet. To może się skończyć źle nie tylko dla was. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Czwartek 12.04.2018